Syntal Sp. z o.o. - barwniki i chemikalia aby życie było kolorowe :)
Jesteś na stronie:

Środki pomocnicze

<a href="http://www.syntal.pl">O nas</a><br> <a href="barwniki-do-wlokien.htm">Barwniki dla włókiennictwa</a><br> <a href="barwniki-rozpuszczalnikowe.htm">Barwniki rozpuszczalnikowe</a><br> <a href="barwienie-parafiny.htm">Preparaty do barwienia parafiny</a><br> <a href="barwienie-drewna-papieru.htm">Barwniki do drewna i papieru</a><br> <a href="srodki-pomocnicze.htm">Środki pomocnicze</a><br> <a href="barwniki-wedlug-colour-index.htm">Barwniki według Colour Index</a><br> <a href="formail.php">Kontakt</a><br>  

barwniki
Handlujemy też środkami pomocniczymi dla przemysłu włókienniczego takimi jak:

1. SYNAR A-Z antystatyczno - zmiękczający preparat kationowy. Charakteryzuje się bardzo dobrymi zmiękczającymi właściwościami dla wszystkich rodzajów włókien. Postać handlowa - gęsta ciecz o delikatnym zapachu. Opakowania - pojemniki 10l.

2. Sintasil EC środek do zmiękczania silikonowego wyrobów włókienniczych. Jest to produkt poprawiający "chwyt" i miękkość wyrobów.

3. UTRWALACZ EL środek utrwalający do barwienia poliamidu, polepszający odporności wybarwień na czynniki mokre. Stosowany do barwienia mieszanek poliamidu i bawełny dla uniknięcia powinowactwa barwników bezpośrednich do poliamidu, również do barwienia poliamidu i wełny jako środek wyrównujący.

4. SYNAR PZ Niepieniący, przeciwzałamkowy środek do przygotowania, barwienia i wykańczania wyrobów z różnych typów włókien. Zastosowanie: zmniejsza tarcie włókna o włókno oraz włókna o metal. Polecany szczególnie do obróbki wyrobów np. w paśmie.

5. KDK środek do zakwaszania kąpieli farbiarskiej. Jest to produkt bezzapachowy o niskiej lotności, co zmniejsza uciążliwości aplikacji w porównaniu z kwasem octowym. Postać - płatki,
dobrze rozpuszczalne w ciepłej wodzie. Opakowania - 2kg torby.

 

SYNTAL sp. z o. o.
Polska 95-100 Zgierz; Kuropatwińskiej 12/14

email: syntal@syntal.pl

.:.
.:.